Sosyal Medya

Sosyal medyayı bir pazarlama aracı olarak kullanabiliyor musunuz? Pek çok kişi sosyal medya kanallarını arama motorları gibi kullanmakta ve aradıkları hizmet ya da ürün için ilk tercih olarak bu mecraları kullanmaktadır.

Size özgün içerikler üretiyor ve takipçileriniz için sadece profesyonel değil ayrıca duygusal bir bağ kuruyoruz. Her proje için alanında uzman ekip arkadaşımızla görev alıyoruz. İçerik editörü, pazarlama stratejisti, içerik yöneticisi ve reklam yöneticisi.

  • Pazarlama Stratejileri Departmanı
  • Global Ölçütlü Rakip Analizi
  • Hedef Kitle Analizi ve Reklam Yönetimi
  • Topluluk Yönetimi
  • Yazılı ve Görsel İçerik Yönetimi
  • Çekiliş ve Promosyon Yönetimi

İşinize Olan Katkımız

Marka bilincini artırır.
Sosyal mecraların tüm multimedya özellikleri kullanılarak şirketin imajının ya da markasının oluşumunda yüksek katkı.
Geri bildirim
Hizmet kalitenizi artırabilmek için, potansiyel ya da gerçek müşterilerin tamamından geri bildirim alınması önceliklerimiz arasındadır.
Kitle ve hedef kitlenin sadakatini artırır
Sosyal ağ içindeki etkileşimler ile elde edilen müşteri ya da potansiyel müşterinin; Markanıza, ürününüze ya da şirketinize olan güveni artırılır.
Potansiyel Müşteri Tabanı
Daha fazla gerçek müşteri edinebilmek ya da potansiyel müşterilerden daha fazla dönüşüm elde edebilmek için; Potansiyel müşteri tabanı oluşturulur.

Çalışma Süreci

Sosyal Ağların Araştırılması
Strateji Geliştirme
Reklam Kampanyası Oluşturma
Analiz ve Sonuçlar

Sosyal Medya Referanslarımız

Nöroterapi ve neurofeedback alanın yürüttüğümüz global ve lokasyon bazlı çalışmaların tümünde yüksek sıralama ve dönüşüm elde ettik.

- Duru Hakan Karabacak -

Başından sonuna dek birlikte yürüttüğümüz solukelma ve bbtshopturkey projelerinde 7/24 tam destek sağladıkları için teşekkürler.

- Çetin Erol -

İzmir bölgesinde psikiyatri, psikoloji ve sosyal danışmanlık arayan potansiyel müşterilerimizin bize ulaşmasını sağladığınız için teşekkürler!

- Aysel Cemile Aktan -

Ges Dizayn adlı aydınlatma şirketimizin tasarım ve SEO sürecinde destek olup hızla başarı sağladıkları için teşekkürü borç biliriz! =)

- Eyüp -

Bir İstek Gönder!